Granit Goral logo
Hurtownia Kamieni Naturalnych
Centrum Obróbki Kamienia
  • Obróbka kamienia
  • Bloki kamienne
  • Wydobycie piękna z kamienia
  • Zastosowanie granitu, marmuru
  • Schody, parapety, posadzki
  • Blaty kamienne, płytki
  • Obudowy kominków z kamienia
  • Wygoda
  • Cięcie wodą
  • Piękno ukryte w naturze

Granit Góral – Hurtownia kamieni naturalnych

Granit Góral to firma z historią i dobrą pozycją na rynku. Pierwsze kroki ku doskonałości miały miejsce już w latach siedemdziesiątych. Zaczynaliśmy skromnie od małego rodzinnego biznesu zajmującego się produkcją nagrobków z kamienia polnego. Przez kolejne lata sporo się zmieniło. W naszych głowach pojawiały się nowe pomysły na rozwój biznesu. Kierując się pasją i zaangażowaniem poszerzyliśmy spektrum naszych możliwości. W ofercie pojawiło się sporo nowych produktów Postanowiliśmy w pełni wykorzystać swoje możliwości. Dzięki wieloletniej, ciężkiej pracy i zaangażowaniu pracowników firma Granit Góral przerodziła się w jedną z najlepszych hurtowni kamieni naturalnych w kraju.

Oferta Granit Góral

Nieustannie poszerzamy możliwości naszej firmy, gwarantując najwyższą jakość produktów i usług. W ofercie znajdziecie Państwo wiele oryginalnych i nietypowych towarów. Sprzedawane kamienie naturalne to doskonałe rozwiązanie, jako dodatek do ogrodu oraz element wykończeniowy wnętrz. Przedmiotem działalności naszej hurtowni jest sprzedaż kamienia budowlanego oraz produkcja wyrobów gotowych. Dostępne u nas kruszce doskonale sprawdzą się jako blaty kuchenne oraz łazienkowe, schody, płytki, okładziny kominków, pomniki pamiątkowe, nagrobki i elewacje zewnętrzne. W ciągłej sprzedaży posiadamy ok.10000 m2 płyt i płytek granitowych, marmurowych i konglomeratów w szerokiej gamie kolorystycznej. Dostępne kruszce zostały sprowadzone z następujących krajów: Indii, Brazylii, Włoch, Hiszpanii, Ukrainy, Finlandii, Szwecji, Egiptu, RPA oraz Chin.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Realizujemy indywidualne zamówienia na rzeźby oraz na finezyjne wykończenia wnętrz. Swoją działalność opieramy na doświadczeniu i precyzji. Każdy etap pracy jest przemyślany. Spośród wielu możliwych rozwiązań wybieramy tylko te najlepsze i najbardziej odpowiednie. Jesteśmy firmą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kadra pracownicza hurtowni to ludzie ambitni, obdarzeni wielkim talentem w tej branży. Nie puszczamy słów na wiatr. Omówione i dopracowane z Państwem szczegóły są konsekwentnie realizowane z jak najlepszym tego efektem. Naszym atutem jest terminowość.

Galeria zdjęć